Prawdziwe momenty bez pozowania

Fotografia Narzeczeńska

Fotografia narzeczeńska Wrocław

Fotografia narzeczeńska staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Wiele par chce uwiecznić ten cudowny moment narzeczeństwa na zdjęciach wykonując sesje narzeczeńską. To wyjątkowy okres w naszym życiu, gdy zdecydowaliśmy, że resztę dni chcemy spędzić z wybraną osobą. Tu zaczyna się wspaniała historia, Wasza historia.

Jest kilka powodów dla których warto wykonać sobie wspólną sesję. Pierwszy i najważniejszy to fakt, że zakładacie rodzinę. Od tego momentu nie ma Ja i Ty, teraz jest My …. znaczy Wy. Jesteście piękni i młodzi, no właśnie za 30 lat dalej będziecie piękni, ale już jakby troszkę mniej młodzi.

Widzieliście zdjęcia Waszych rodziców z okresu narzeczeństwa? Ja niestety nie widziałem a to byłoby coś! Jestem w 100% pewien, że Wasze dzieci będą ciekawe jak wyglądaliście przed tym jak pojawiły się na świecie.

Sesja narzeczeńska Wrocław

Być może zastanawiasz się na czym polega sesja narzeczeńska i jak w ogóle wygląda? W końcu pozowanie nie jest Twoją mocną stroną i dziwnie czujesz się przed obiektywem.  W dodatku nie do końca chcesz okazywać uczucia przy obcej osobie. Mam dobre wieści. Sesja fotograficzna nie jest niczym strasznym. To tak naprawdę dobra zabawa. Moje doświadczenie sprawi, że będziecie czuli się swobodnie i sesja będzie zabawą. Sam nie lubię sztucznych, na siłę pozowanych zdjęć. Wolę łapać momenty, które mają miejsce pomiędzy Wami.

Dlatego tematyczna sesja narzeczeńska to świetny pomysł na zrobienie sobie orginalnych zdjęć. Lubicie gotować? Macie wspólną pasję? a może macie czworonoga? Jest wiele pomysłów na kreatywną sesję na której na pewno nie będziecie się nudzić i powstanie wiele świetnych zdjęć.

Być może niebawem zaczniecie albo już planujecie swój ślub. Sesja narzeczeńska to również świetna okazja by się poznać i spędzić trochę czasu z Waszym fotografem, jak również przyzwyczaić się do bycia fotografowanym. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że pary które miałem okazję wcześniej poznać, bądź którym wykonywałem zdjęcia narzeczeńskie, w dniu ślubu czuły się dużo bardziej komfortowo i swobodnie, praktycznie zapominając że są fotografowane.

Sesja narzeczeńska za granicą

W dzisiejszych czasach podróżowanie jest łatwe i tanie. Czemu więc nie wykonać sobie sesji narzeczeńskiej w Waszym wymarzonym miejscu? Obecnie mieszkam we Wrocławiu i Londynie ale z chęcią wybiorę się z Wami w każde miejsce na świecie by stworzyć dla Was niepowtarzalną pamiątkę w postaci zdjęć narzeczeńskich.

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Was dlatego jeżeli zastanawiacie się nad wykonaniem sobie pamiątki w postaci wspólnych zdjęć to napiszcie. Na pewno znajdziemy fajny pomysł i odpowiedni dzień na Waszą sesję narzeczeńską.