Prawdziwe momenty bez pozowania

Najczęściej zadawane pytania.

NA STRONIE POSIADASZ WIELE ZAGRANICZNYCH PAR. CZY PRACUJESZ ZA GRANICĄ?

Pracuję na terenie całej Europy. Uwielbiam podróżować, dlatego z checią wybieram się nawet na drugi koniec świata by fotografować swoje pary. Przez ostatni czas mieszkałem głównie w Angli. Polskę odwiedzam bardzo często dlatego jeżeli masz ślub w Polsce z przyjemością się na nim zjawie by zrobić Ci zdjęcia.

CZY PRACUJESZ SAMEMU?

Tak, w większości przypadków pracuję samemu. Zdarza się jednak, że śluby które fotografuję są organizowane na kilkaset osób, dlatego wtedy zabieram ze sobą drugiego fotografa bądź jednego z moich asystentów.

CZY WYKONUJESZ ZDJĘCIA PLENEROWE?

Tak, oczywiście wykonuje zarówno zdjęcia ślubne plenerowe jak i sesje narzeczeńskie.
W dniu ślubu staram się jednak jak najwięcej skupiać na Was i Waszych gościach. To bardzo cenny czas który spędzacie z najbliższymi dlatego nie chce go Wam zabierać i porywać Was w dniu ślubu na kilku godzinną sesje. Sesje zawsze można zrobić w inny dzień. Natomiast chwil ze ślubu czy wesela nie da się powtórzyć.
Oczywiście gdy czas pozwala z chęcią zabiorę Was na 10-15 minutową ekspresową sesję, przeważnie przed zachodem słońca by wykonać kilka zdjęć gdzie jesteście tylko we dwoje.

CZY SESJA PLENEROWA ODBYWA SIĘ W TEN SAM DZIEŃ CZY INNEGO DNIA?

Zależy to od Was. Jeżeli zdjęcia w plenerze są dla Was ważne zachęcam do wybrania opcji innego dnia. W przypadku gdy zdjęcia plenerowe nie są priorytetem proponuję wykonać krótką sesję maksymalnie do około 30 minut w dniu ślubu.

CZY ZDJĘCIA KTÓRE OTRZYMAMY BĘDĄ KOLOROWE CZY CZARNO-BIAŁE?

Najprawdopodobniej otrzymacie mix zdjęć. Czasami kolor na zdjęciu jest istotny i zdjęcie doskonale prezentuje sie w kolorze. Zdarza się jednak, że to czerń i biel nadaje zdjęciu odpowiedni klimat, bądź podkreśla interesujący światło-cień.

JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA ŚLUBNE?

W zależności od okresu w roku czas oczekiwania na zdjęcia wynosi od 1 tygodnia do 2 miesięcy. W praktyce wszystkie zdjęcia oddawałem nie później jak około miesiąc od daty ślubu, bądź sesji plenerowej.

JAK MOŻNA ZAREZERWOWAĆ CIĘ NA NASZ ŚLUB?

Aby zarezerwować mnie na Wasz ślub wystarczy wypełnić umowę, która zostanie przesłana do Was mailem i następnie dokonać wpłaty zadatku.