Prawdziwe momenty bez pozowania

Wesele w ogrodzie

Ślub w plenerze, czy wesele w ogrodzie to coraz bardziej popularne sposoby organizacji ślubu. Strasznie mnie to cieszy. Tego typu śluby są przeważnie bardzo radosne, wesołe i piękne.

Czasami naprawdę nie trzeba wiele by ślub wyglądał jak z bajki! Oczywiście ślub na zamku to cały czas świetna opcja. To nie podlega wątpliwości.  Ale czemu nie spróbować wykorzystać natury, bądź ogrodu by zorganizować przyjecie weselne? Polska to piękny kraj. Warto na pewno rozglądanąć się po okolicy i znaleźć idealne miejsce na przyjęcie weselne.

Dekoracje ślubne z kwiatów

W Hinduizmie rośliny i kwiaty zawsze miały swoją ważną rolę. Nic też dziwnego ze Devni i Rishin postanowili by był to Ich motyw przewodni. Zorganizowali więc ślub w Ogrodach Królewskich, Kew Gardens. Pomimo, że ceremonia ślubna nie odbyła się pod gołym niebem, to szklany budynek w którym odbył się ślub sprawiał wrażenie, że ma się stały kontakt z naturą. W dodatku, gdy zobaczyłem jak pięknie można przyozdobić kwiatami miejsce ceremonii zaślubin to dosłownie oniemiałem.

Przy tak pięknych dekoracjach nie miałem wyboru. Wiedziałem, że wszystkie zdjęcia które powstaną będą w kolorze.

Mimo, że śluby hinduskie mają swój rytm i są dość przewidywalne, to mam nadzieję że udało mi się uchwycić wiele interesujących sytuacji. Które nie tylko są dokumentacją dnia, ale pokazują emocje i szczęście pary młodej, oraz radość gości. W końcu bez względu na to czy fotografuję ślub Polski, Hinduski czy inny ślub zagraniczny, zawsze najważniejsi są ludzie .To na nich skupiam najbardziej swoją uwagę. Chcę by zdjęcia które powstaną były dla nich cenną pamiątką na lata. Pamiątką, do której całymi rodzinami będą chcieli wracać, by móc przywołać wspomnienia wydarzeń z przeszłości.

Zapraszam do komentowania. Dajcie znać które ze zdjęć podoba Wam się najbardziej. Z chęcią dowiem się również co myślicie o idei organizowania ślubu w plenerze, albo przyjęciu weselnym ogrodzie botanicznym.

 

KOMANTARZE

Jest moc w tych fotografiach. Super kadry, detale kradną serce

Fantastyczne zdjęcia!

Zawsze marzyło mi się, żeby sfotografować hinduski ślub. W twoim wykonaniu wyszło to rewelacyjnie!

cudny ślub i cudne zdjęcia. Kolorowe, bajeczne z mnóstwem detali. Brawa

Dodaj komentarz