Prawdziwe momenty bez pozowania

Sesja zaręczynowa – oświadczyny

Fotograficzna sesja zaręczynowa- oświadczyny stają się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, ponieważ oświadczyny to zdecydowanie ważna chwila, która warta jest uwiecznienia. Panowie coraz częściej przykładają wagę do tego gdzie i jak się oświadczyć by zaskoczyć i uszczęśliwić swoją partnerkę. Ogród Japoński we Wrocławiu może być ciekawym miejscem na oświadczyny. Jednocześnie jest to bardzo stresujący moment, choć Panowie bądźmy szczerzy, czarnego scenariusza nie przewidujemy!

Czy fotografowanie oświadczyn to w ogóle dobry pomysł ? Muszę Wam powiedzieć, że zdecydowanie tak. W końcu w momencie oświadczyn emocje sięgają zenitu. Na początku zaskoczenie, potem radość, szczęście, mnóstwo uśmiechów, ekscytacji i miłości. Grzechem byłoby tego nie uwiecznić !

Muszę powiedzieć, że jest jeszcze jeden ważny aspekt. Gdy zaangażujemy fotografa, bądź inna osobę w oświadczyny, będzie znacznie trudniej się wtedy zawahać, zwątpić i odłożyć oświadczyny na inny dzień.

Jak w ogóle do tego się zabrać? Myślę, że fotografowie to bardzo dobra baza wiedzy i z chęcią posłużą radą by pomóc w zaplanowaniu oświadczyn. Dodatkowo zadbają by z fotograficznego punktu wszystko wyglądało jak najlepiej. Od wyboru miejsca, pory dnia, momentu po gestykulację, czy pozę gdy klękamy przed wybranką. Sam moment oświadczyn dla niektórych może być dość stresujący, więc dobrze mieć wcześniej ułożony plan.

Miałem ostatnio przyjemność fotografować moment zaręczyn przesympatycznej pary. Telefonicznie ustaliliśmy z Aditya miejsce i porę dnia tak by uniknąć dużej ilość ludzi, oraz ostrego słońca. Oczywiście Rebecca nic o planowanych zaręczynach i tym bardziej o fotografie nie wiedziała i była to dla niej duża niespodzianka.

Czekałem sobie spokojnie po drugiej stronie ogrodu w gotowości, tak by nie wzbudzać podejrzeń. Gdy para się zjawiła dałem znak ze jestem gotów i Aditya przystąpił do oświadczyn.

Czy Rebecca przyjęła oświadczyny? Zapraszam poniżej do oglądania zdjęć. Sesja zaręczynowa – oświadczyny.

 

zaręczyny oświadczyny fotografia narzeczeńska
sesja niespodzianka, całująca się para
oświadczyny w parku
 oświadczyny ogród japoński
sesja narzeczeńska oświadczyny w ogrodzie we Wrocławiu
sesja zaręczynowa oświadczyny klękanie
sesja zaręczynowa oświadczyny jak ukleknąć
sesja zaręczynowa oświadczyny zgodziła się
sesja zaręczynowa oświadczyny szczęśliwa para
sesja zaręczynowa oświadczyny szcześliwa para
sesja zaręczynowa oświadczyny we Wrocławiu
sesja zaręczynowa oświadczyny pierścionek zaręczynowy
sesja zaręczynowa oświadczyny zakochana para
zaręczyny oświadczyny pierścionek zaręczynowy
sesja zaręczynowa oświadczyny szczęśliwa para
zaręczyny oświadczyny we Wrocławiu
sesja zaręczynowa oświadczyny Wrocław zdjęcia zaręczynowe
zaręczyny oświadczyny para na ławce
Sesja narzeczeńska całująca się para
Szczęśliwa para po oświadczynach
sesja zaręczynowa oświadczyny romantyczne zaręczyny
zaręczyny oświadczyny na ulicy

Jeżeli planujesz oświadczyny i chciałbyś bym je dla Ciebie sfotografował to skontaktuj się ze mną.

Comments
Add Your Comment